Malowanie i docieplanie elewacji

Malowanie budynków, a raczej ich elewację przede wszystkim odmładza i zabezpiecza cały budynek przed zniszczeniem. W Polsce, coraz rzadziej spotykamy fasady bez malowania czy docieplenia. Nie jest to trend, a inwestycja w przyszłość.

Statystycznie, docieplony budynek uatrakcyjnia cenę lokali w nim się znajdujących. Dodatkowa powłoka ze styropianu pozwala zaoszczędzić również na ogrzewaniu, ponieważ ciepło zostaje w budynku i się w nim utrzymuje przed dłuższy czas.

W swoich szeregach posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy odpowiednio przygotują podłoże, oczyszczą, zaimpregnują profesionalnymi środkami, dzięki czemu efekt będzie trwały i będzie zachwycać przed długie lata.

Zakres naszych usług

Malowanie elewacji budynków mieszkalnych
Malowanie elewacji budynków gospodarczych
Malowanie elewacji budynków przemysłowych
PROFESJONALNE MALOWANIE ELEWACJI

Nasza firma korzysta jedynie z środków najwyższej jakości! Farby, których używamy są jednymi z lepszych na naszym rodzimym rynku. Charakteryzuje je trwałość, przez co fasada budynku nie traci swego koloru przed długi czas!
Właściwości chemiczne produktów pozwalają na to, by zabezpieczeniem cieszyć się wiele lat!

Skontaktuj się: 507 105 136 bądź rusztowaniavirtus@gmail.com
JAK DZIAŁAMY?

Do każdej usługi przystępujemy kompleksowo. Nasza firma składająca się jedynie z wykwalifikowanych osób wie, że każdy przypadek może być inny, dlatego też każdą usługę poprzedzają dokładnym zbadaniem podłoża, wyczyszczeniem go z kurzu, mchu, grzybów i innych nieczystości. 

Ekipa remontowa dba również o to, żeby zabezpieczyć miejsce wykonywanej usługi jak również miejsc obok, tak, by na miejscu, po usłudze nie było żadnych śladów brudu i pozostawionych materiałów. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu budynków, ociepleniem budynków czy wykonaniem wszystkiego w komplecie tj oczyszczeniem, dociepleniem i malowaniem fasady. 

CO NAS WYRÓŻNIA?
Bezpieczeństwo

Dbamy, by wszelkie usługi zostały wykonane z zachowaniem bezpieczeństwa.

Profesjonalizm

Usługi w naszej firmie są zawsze wykonywane przez specjalistów. Posiadamy profesjonalną ekipę.

Solidność

Do każdego zlecenia przystępujemy kompleksowo. Uważamy, że najlepszą wizytówką firmy jest efekt prac.